Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 913 recenzí)
99 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
zackova.paja
★ ★ ★ ★ ★
borzo66
★ ★ ★ ★ ★
Lenka Š.
Bezproblémový nákup

Ručně modelovaná marcipánová figurka s přirozenou mandlovou chutí a vůní. Skvěle se hodí na zdobení veselých dětských dortů. Usnadní vám práci s modelováním figurek. Pro zvýraznění barev můžete použít pudrové barvy, kterými docílíte například perleťového efektu. K připevnění figurky na povrch dortu lze použít párátko nebo jedlé lepidlo, případně domácí směs z bílku a moučkového cukru. Marcipán je bez geneticky upravených surovin.

Hmotnost

Balení obsahuje: 40 g

Složení produktu

cukr, mandle (36%), voda, invertní cukrový sirup, udržovač vlhkosti (sorbit, invertáze), alkohol, vaječný bílek, potravinářské barvy: E120, E100, E131, E132, E151, E153, karamelový sirup, E171 (seznam obsažených barev viz etiketa na jednotlivých výrobcích). "

Alergeny vejce, skořápkové plody

Země původu

Česká republika

Výrobní společnost
Frischmann Vyškov spol. s.r.o.
P. Bezruče 7 Vyškov 68201
j.smidova@marcipan-vyskov.cz
www.marcipan-vyskov.cz

Technické parametry

Kategorie: Marcipánové figurky na dort
Výrobce Frischmann vyškov
EAN 8595242840610
Kód produktu 4061

Recenze

100 %
Ratlík má spíš oranžový odstín, který mu ale skvěle sedí. Syn byl nadšený — figurku jsme museli dát do lednice a nikdo se jí nesmí dotýkat.
100 %
Spokojenost
parádní
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Bestseller
Marcipánová figurka ničitel, Creeper 56g

Marcipánová figurka ničitel, Creeper 56g

Marcipánová figurka ničitel Creper, 56 g.

99 Kč
176.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka Minecraft 8x4 cm, 46g

Marcipánová figurka Minecraft, 46 g.

100 Kč
217.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka Minecraft Alex 8x4 cm, 46g

Marcipánová figurka Minecraft Alex, 46 g.

99 Kč
215.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka mrkvičky 3,5x2 cm, 60g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka mrkvičky, 60 g. V balení 12 ks

131 Kč
218.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks